Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Projekt „Pod biało – czerwoną”

Strona główna » Aktualności » Projekt „Pod biało – czerwoną”

SZANOWNI MIESZKAŃCY GMINY WŁODOWICE proszę wszystkich o poparcie udziału naszej gminy w Projekcie "Pod biało-czerwoną "
Projekt „Pod biało – czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd RP zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.
Aby wziąć udział w akcji należy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online za pomocą strony internetowej. W przypadku Gminy Włodowice należy zebrać co najmniej 100 głosów.
Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogą oddać jej mieszkańcy.
Jak zapowiada Rząd „Pod biało – czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. „Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami” – czytamy na stronie projektu.
Celem projektu jest także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej w 1920r.
Gmina Włodowice została już zgłoszona do projektu „Pod biało – czerwoną”. Teraz potrzebne są Państwa głosy.
Jako Lokalny Lider projektu w naszej gminie zachęcam Państwa bardzo serdecznie do popierania inicjatywy ustawienia masztu z flagą na terenie Naszej Małej Ojczyzny.
Głosy poparcia składane są elektronicznie poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie: https://bialoczerwona.www.gov.pl/ do 11 listopada.
Zgodnie z regulaminem w ankiecie podaje się następujące dane: imię i nazwisko, województwo, miejscowość, adres e-mail, imię i nazwisko Lidera, który zachęcił Państwa do oddania głosu.
Liczy się każdy głos, dlatego już dziś proszę Państwa o wypełnienie i wysłanie ankiety.
Bez względu na wymogi minimalne określone w regulaminie projektu zachęcam Państwa do oddawania jak największej liczby głosów poparcia. Dla trzech gmin, które osiągną najlepsze procentowo wyniki w stosunku do liczby mieszkańców, przewidziana jest nagroda specjalna w postaci wizyty Prezesa Rady Ministrów na uroczystości oddania do użytku masztu z „Biało-czerwoną”.
Ostatecznej weryfikacji głosów poparcia dokonuje oraz decyzję o zakwalifikowaniu danej gminy do udziału w projekcie podejmuje powołana specjalnie w tym celu przez organizatorów Komisja Projektowa.
Dziękując za poświęcony czas oraz wypełnienie ankiety pozostaję z wyrazami szacunku.
Włodowice, dnia 02.10.2020r.
Wójt Gminy Włodowice
/-/Adam Szmukier

czytano: 526 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2020-10-08 08:57:35

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna