Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego

Strona główna » Aktualności » Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego

Szkoła Podstawowa w Rudnikach jest cyklicznie organizatorem Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego, który cieszy się dużą popularnością wśród uczniów szkół naszej gminy.
Konkurs Języka Angielskiego ma na celu sprawdzenie umiejętności językowych posiadanych przez uczniów. Chęć udziału jest także motywacją do nauki słownictwa, gramatyki oraz kultury krajów anglojęzycznych. Wiedza jest niezbędna do rozwiązania zadań konkursowych. Zakres testu dostosowany jest do norm programowych realizowanych w szkole.
W tym roku, w dniu 27 kwietnia 2022r. do konkursu przystąpiło 17 uczniów z klas IV- VIII. Wyniki konkursu okazały się niezwykle pomyślne dla uczniów, którzy zajęli I, II i III miejsca, w nagrodę otrzymując dyplom laureata oraz nagrodę książkową. Wszyscy pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i pamiątkowymi upominkami.
Oto nasi laureaci:

KLASA IV
I miejsce Julia Rogacka
II miejsce Zuzanna Banaś
III miejsce Lena Domagała

KLASA V
I miejsce Franciszek Dyksy
II miejsce Maria Mazanek
III miejsce Kinga Parzysz

KLASA VII
I miejsce Amelia Myga
II miejsce Anna Stypa
III miejsce Bartosz Bogacki

KLASA VIII
I miejsce Oliwia Łyszczarz
II miejsce Nikodem Drabek
III miejsce Zuzanna Migdał i Nikodem Nowakowski

Koordynatorkami i organizatorkami konkursu były nauczycielki języka angielskiego: pani Renata Hamerlik oraz pani Martyna Prewendowska.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom! Nauczycielkom dziękujemy za popularyzację i rozwijanie kompetencji językowych wśród naszych uczniów!

czytano: 261 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2022-04-29 14:48:09

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna