Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

DEKLARACJA O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

Strona główna » Aktualności » DEKLARACJA O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, właściciel nieruchomości jest obowiązany złożyć nową deklarację w terminie do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiła zmiana, w tym: narodziny dziecka, wyprowadzka, przeprowadzka itd. Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi w zmienionej wysokości uiszcza się za miesiąc, w którym nastąpiła zmiana. W przypadku zgonu mieszkańca czas na dokonanie zmiany deklaracji został wydłużony do 6 miesięcy.

Szczególnie istotne jest, aby pamiętać o zgłoszeniu do „systemu śmieciowego” dzieci, nad którymi opieka generuje ogromne ilości odpadów w postaci zużytych pieluch, środków czystości czy opakowań po artykułach spożywczych.

Zachęcamy Państwa do skorygowania deklaracji za odbiór odpadów. Dokonanie zmian nic nie kosztuje. Podanie nieprawdziwych informacji w deklaracji to ryzyko odpowiedzialności karnej.

Deklaracje można składać do Referatu Gospodarki Gruntami Rolnictwa i Ochrony Środowiska p.28
w Urzędzie Gminy Włodowice.

Deklaracja postępna pod linkiem https://www.bip.wlodowice.pl/dokumenty/deklaracja_uchwala_165.pdf?fbclid=IwAR1HaGSrdYnvS_vpMfgHZlJUjMn7ACc49ghPBnKZyxY7iQL1rIgIviKlYzI

czytano: 322 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2022-06-09 11:27:44

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna