Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Akcja: Nagrywamy Audiobooka – Klasa IIA

Strona główna » Aktualności » Akcja: Nagrywamy Audiobooka – Klasa IIA

Uczniowie klasy IIA SP we Włodowicach – w ramach Programu czytelniczego - przygotowali wraz z wychowawczynią p. Iwoną Szczygieł i nagrali fragmenty czytanych przez siebie książek wypożyczonych z biblioteki szkolnej. Każde dziecko wybrało taki fragment, który najbardziej mu się podobał. Mali lektorzy bardzo przeżywali swoją rolę. Starali się, by ich czytelnicze prezentacje były naprawdę piękne i interesujące. Włożyli w nie spore umiejętności pięknego czytania i dużo osobistego zaangażowania. Ciekawostką jest również nagranie fragmentu prozy przeczytanego chórem przez wszystkie dzieci obecne w klasie. 
To było ciekawe doświadczenie zarówno dla dzieci, ich rodziców i dla wychowawczyni. Gratulujemy wszystkim odwagi, chęci i zapału do pięknego głośnego czytania. Zachęcamy koleżanki i kolegów do zapoznania się z przygotowanymi przez naszą klasę nagraniami, a także do samodzielnego przeczytania książek, których fragmenty zaprezentowaliśmy w audiobooku – znajdziecie je w szkolnej bibliotece.

A oto czytające osoby: 
Oliwia Kozieł, Julia Smuda, Alicja Salwa, Alicja Pilis, Maja Lamch, Lena Łyszczarz, Emilia Makieła, Natan Pilis, Mikołaj Stróżecki, Aleksander Ledwoch, Jakub Żurawski, Krzysztof Pilis.

 

czytano: 539 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2022-12-21 08:32:41

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna