Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Pokaz akcji ratowniczej

Strona główna » Aktualności » Pokaz akcji ratowniczej

23 czerwca wychowankowie Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej dzięki działaniom Ochotniczej Straży Pożarnej z Marciszowa, w  ramach akcji „Nie bójmy się ratować”, miały okazję przekonać się jak interesująca i jednocześnie wymagająca poświęceń jest praca strażaka. Przeprowadzenie akcji było możliwe dzięki życzliwości Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawierciu-Marciszowie, Pana Damiana Gawrona oraz Z-cy Prezesa Pana Leszka Kułacha. Pokaz akcji ratowniczej odbył się nad akwenem wodnym we Włodowicach.
Do zadań specjalnych straży pożarnej należy także m.in. ratownictwo wodne - sprowadzające się do wykonywania wszystkich niezbędnych działań na wodzie jak i pod jej powierzchnią na obszarze wszystkich wód śródlądowych oraz rewirach jednostek portowych.
Na zakończenie wychowankowie ośrodka podziękowali strażakom za zorganizowanie spotkania wręczając dyplom i własnoręcznie wykonany prezent oraz życząc dalszych sukcesów w pracy.
 

czytano: 2237 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2012-07-25 12:18:01

Linki


Urząd Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: (34) 315-30-01, (34) 315-30-30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • szymon_renkiewicz_1174
  • klaudia_haladus_4876
  • karolina_zmuda_37209
  • agata_dziub_3446
  • adrian_giemza_32314
  • jakub_maslowski_1519
Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna