Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Zwycięstwo OSP Włodowice

Strona główna » Aktualności » Zwycięstwo OSP Włodowice

2 marca br.w Hali Widowiskowo – Sportowej MZS w Porębie odbyły się finały "III Powiatowego Turnieju OSP w Piłce Nożnej Halowej". W meczach uczestniczyło 10 drużyn, które podzielono na 2 grupy.I grupa: Włodowice, Pomrożyce, Koryczany, Gulzów, Siewierz.II grupa: Poręba, Pilica, Zawiercie, Myszków, Ciągowice. Celem Turnieju było propagowanie aktywności sportowej wśród strażaków oraz wyłonienie mistrzowskiej drużyny OSP w Powiecie zawierciańskim w halowej piłce nożnej.W finale spotkały się drużyny, które w meczach grupowych nie doznały porażki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale już 2 minuty po przerwie Włodowice prowadziły 1:0, a po 5 minutach 3:0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1 ( Włodowice-Poręba ). Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i puchary. Wyróżniono również najlepszego piłkarza turnieju - Mateusza Fiuto z OSP Włodowice oraz najlepszego bramkarza - Marcina Rubina z OSP Poręba.Skład OSP Włodowice: Mateusz Morel, Maciej Kot, Tomasz Staszowski, Sebastian Radosz, Mateusz Fiuto, Rafał Cierpiński, Bartosz Szczepański, Grzegorz Kita, Marcin Baran, Mateusz Okraska. Gratulujemy!

czytano: 2033 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2013-03-05 14:25:02