Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

OGŁOSZENIE wyników Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadania publicznego w zakresie Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej ...

Strona główna » Aktualności » OGŁOSZENIE wyników Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadania publicznego w zakresie Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej ...

OGŁOSZENIE  wyników  Otwartego  Konkursu  Ofert  na realizację zadania  publicznego  w  zakresie: Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej na terenie Gminy w 2013 roku poprzez:

ZADANIE:
„Organizowanie spotkań związanych z wydarzeniami historycznymi, świętami okolicznościowymi,  organizowanie wyjazdów z elementami edukacji historycznej, krzewienie tradycji kultury polskiej, poznawanie i propagowanie tradycji narodowej, lokalnej”.

W terminie określonym w Otwartym Konkursie Ofert na realizację w/w zadania publicznego, do dnia 04.03.2013r. do godz. 16.00 wpłynęły 2 oferty.
Oferta nr 1  złożona przez Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa i Skautów SKAUTING JURAJSKI-  nie spełniła wymogów formalnych  zawartych  w  ogłoszonym  Otwartym Konkursie Ofert , w związku z tym została odrzucona.
Oferta nr 2 złożona przez Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich w Hucisku  - nie uzyskała wymaganej minimalnej liczby punktów określonej w VI.2. Otwartego Konkursu Ofert na realizację w/w zadania publicznego.


Wójt Gminy Włodowice
Adam B. Szmukier

Włodowice,07.03.2013r.

czytano: 2205 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2013-03-07 13:09:00

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna