Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Bezpłatne szkolenia, realizacja własnego projektu, wyjazdy integracyjne z grupą młodych liderów

Strona główna » Aktualności » Bezpłatne szkolenia, realizacja własnego projektu, wyjazdy integracyjne z grupą młodych liderów

Bezpłatne szkolenia, realizacja własnego projektu, wyjazdy integracyjne z grupą młodych liderów – to tylko niektóre z zalet Śląskiej Akademii Liderów.

Śląska Akademia Liderów to bezpłatny projekt edukacyjno – szkoleniowy dla studentów z woj. śląskiego, którzy chcą podnosić swoje kompetencje i umiejętności liderskie, by następnie w swoich społecznościach lokalnych prowadzić projekty na rzecz tych społeczności, czy też działać w sektorze NGO.

Akademia składa się 3 weekendowych zjazdów szkoleniowych w Ustroniu (zapewniamy noclegi i wyżywienie), w ramach każdego z nich odbędą się:

• Zajęcia z rozwoju kompetencji liderskich – m.in. komunikacja w zespole, wystąpienia publiczne;
• Zajęcia szkoleniowe z zarządzania projektem – m.in. planowanie, zarządzanie ludźmi;
• Konwersatoria - spotkania z liderami społeczności lokalnych.

Po części szkoleniowej każdy uczestnik Akademii będzie miał okazję sprawdzić nabyte umiejętności w praktyce i poprowadzić swój projekt. Każdy uczestnik Akademii otrzyma dyplom potwierdzający ukończenie projektu oraz certyfikat uczestnictwa w szkoleniach. Najlepsi absolwenci otrzymają możliwość odbycia praktyk w podmiotach NGO i agencji PR.

W projekcie mogą wziąć udział wszyscy studenci mieszkający lub studiujący w woj. śląskim. Wyślij nam CV i list motywacyjny na adres rekrutacja@akademia-liderow.org w terminie do 16 kwietnia. Pamiętaj, by w liście motywacyjnym przekonać nas, że to właśnie Ciebie mamy wybrać do naszego projektu.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie projektu www.akademia-liderow.org lub na Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/%C5%9Al%C4%85ska-Akademia-Lider%C3%B3w/669931856401748
 


Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.
Organizatorem projektu jest stowarzyszenie Instytut Regionalny w Katowicach.

czytano: 2128 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2014-03-27 13:08:07

Linki


Urząd Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: (34) 315-30-01, (34) 315-30-30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna