Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Mistrzynie Jurajskiej Ligi Siatkówki

Strona główna » Aktualności » Mistrzynie Jurajskiej Ligi Siatkówki

Drużyna dziewcząt z Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Gimnazjum we Włodowicach 12 czerwca rozegrała turniej FINAL FOUR Jurajskiej Ligi Siatkówki, który odbył się w Żarnowcu.
W turnieju zagrały 4 najlepsze drużyny sezonu zasadniczego 2014/15 czyli Włodowice, Pilica, Poręba i gospodynie turnieju Żarnowiec. W pierwszym meczu w którym zwycięstwo otwierało drogę o walkę o złoty medal nasze dziewczęta grały z drużyną z Pilicy. Bezbłędna i bardzo skuteczna gra naszej drużyny zarówno w zagrywce, ataku jak i obronie pozwoliła pokonać rywalki z Pilicy 2:0 i zapewnić sobie miejsce w meczu finałowym. W drugim meczu półfinałowym drużyna z Poręby pokonała Żarnowiec 2:0. W meczu o 3 miejsce Żarnowiec pokonał 2:0 Pilicę. W wielkim finale nasze dziewczyny zmierzyły się z rywalkami z Poręby. Mecz był godny finału, a o zwycięstwie zadecydował tie - break, gdzie lepsze okazały się dziewczęta z Włodowic wygrywając cały mecz 2:1
i zostając po raz drugi w historii Mistrzyniami Jurajskiej Ligi Siatkówki. Nasza drużyna grała bardzo równo i konsekwentnie zarówno w sezonie zasadniczym jak i turnieju finałowym dlatego okazała się najlepszą z pośród 12 drużyn biorących udział w rozgrywkach JLS w sezonie 2014/15.
Naszą drużynę reprezentowały: Anna Oukal (kapitan), Roksana Cielecka, Katarzyna Łapaj, Dominika Jęderko, Wiktoria Kurasińska, Karolina Beleć, Violetta Resiak, Magdalena Maroszek, Karolina Sobólska, Agnieszka Zysiak, Katarzyna Beleć oraz Wiktoria Dombek. Opiekunowie i trenerzy drużyny: mgr Iwona Śrubarczyk, mgr Tomasz Hadrych. Gratulujemy dziewczętom wspaniałego sukcesu, który jest wynikiem ciężkiej i systematycznej pracy.

 

czytano: 2397 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2015-06-17 13:37:09

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna