Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

AKCJA - STYPENDIA (kampania informacyjna o stypendiach)

Strona główna » Aktualności » AKCJA - STYPENDIA (kampania informacyjna o stypendiach)

Informacja prasowa

Trwa kampania informacyjna o stypendiach AKCJA - STYPENDIA

Wbrew obiegowej opinii stypendia w Polsce nie są przyznawane wyłącznie w szkole i na uczelni ze środków państwowych. Stypendia nie są adresowane też wyłącznie do wybitnych. Istnieje bogata oferta programów stypendialnych realizowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy lokalne lub firmy.

Do 28 czerwca w ramach AKCJA- STYPENDIA na portalu moje stypendium.pl prezentowane są wybrane, warte uwagi programy stypendialne aktualne w sezonie  2015/16. Codziennie można spodziewać się czegoś nowego. W ramach wirtualnych targów przedstawiane są oferty stypendialne dla uczniów i dla studentów, w kraju i za granicą. Znajdują się wśród nich propozycje stowarzyszeń, fundacji, firm i samorządów lokalnych.

Wszyscy szukający wsparcia swojego rozwoju, dofinansowania kursów językowych, zajęć sportowych lub artystycznych, zaproszeni są do odwiedzenia portalu moje stypendium.pl   Wśród wybranych ofert znajdują się miedzy innymi programy dla tegorocznych maturzystów wybierających się na studia oraz dla gimnazjalistów myślących o nauce w szkole średniej za granicą. Będą również stypendia dla zaangażowanych w wolontariat uczniów i dla młodych ludzi wyróżniających się jakimś talentem. Prezentowana będzie również oferta ogólnopolska programu stypendiów sportowych dla młodych ludzi mających z różnych przyczyn trudny start.

Organizatorem cyklicznych wirtualnych targów ofert stypendialnych- AKCJA- STYPENDIA jest Fundacja Dobra Sieć- administrator portalu moje stypendium.pl. Partnerem Portalu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Kontakt:
e-mail: serwis@mojestypendium.pl
tel: 22 825 70 22
www.mojestypendium.pl

ZAŁĄCZNIKI

czytano: 1615 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2015-06-29 08:16:15

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna