Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Dopalacze - Wypalacze - groźne narkotyki

Strona główna » Aktualności » Dopalacze - Wypalacze - groźne narkotyki

Uprzejmie informuję, że Państwowa Inspekcja Sanitarna kontynuuje akcję informacyjno – edukacyjną pod hasłem Dopalacze - Wypalacze " groźne narkotyki ". Prowadzone działania mają na celu podniesienie świadomości jak i wiedzy na temat szkodliwości dopalaczy, niebezpiecznych procesów zachodzących w organizmie podczas ich zażywania.
Cel ogólny akcji, to profilaktyka uzależnień i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu psychoaktywnych środków zastępczych w środowisku młodzieży poprzez podjęcie działań informacyjno-edukacyjnych, a także zwrócenie uwagi na problemy zdrowotne wynikające z korzystania z dopalaczy.
W załączeniu ulotki Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Katowicach. Ulotka w wersji elektronicznej została zamieszczona na stronie internetowej PSSE w Zawierciu: www.psse-zawiercie.internetdsl.pl

ZAŁĄCZNIKI

czytano: 1441 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2016-01-23 10:32:21

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna