Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

FERIE W GOK, GBP I ŚŚ

Strona główna » Aktualności » FERIE W GOK, GBP I ŚŚ

W trakcie ferii, w Gminnym Ośrodku Kultury  we współpracy z Biblioteką Gminną oraz Świetlicą Środowiskową , odbył sie cykl zajęć, pomagających wesoło, bezpiecznie i kreatywnie spędzić wolny czas. Podczas zajęć prowadzone były spotkania biblioteczne, na których dzieci poznawały pracę bibliotekarza, ale także uczestniczyły w konkursach i zagadkach.
Podczas pracy z masą solną i modeliną, powstało wiele ciekawych prac, które dzieci z radością zabrały do domów. Pieczenie ciasteczek i przygotowywanie sałatki owocowej, było najsmaczniejszym punktem zajęć podczas ferii. Było bardzo smacznie,( a zapach pieczonych ciasteczek, towarzyszył  jeszcze długo podczas kolejnych zajęć:)
Zumba pod okiem Pani Instruktor Anity Kurek, prace z wikliną pod kierunkiem Pani Anety  Pilis, to tematy kolejnych zajęć, które przyciągnęły dużą grupę dzieci. W trakcie ferii odbyły się dwa wyjazdy, do kina i do teatru oraz wycieczka do Krakowa, a na zakończenie ferii gościliśmy magika Alkadiasa, który zaprosił nas w świat magii.

czytano: 1469 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2016-03-07 09:10:25

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna