Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Szkoła medyczna w Zawierciu

Strona główna » Aktualności » Szkoła medyczna w Zawierciu

Centrum Kształcenia Torus w Zawierciu zaprasza potencjalnych słuchaczy zainteresowanych kierunkiem Terapeuta zajęciowy do nauki w szkole medycznej.
Oferujemy Wam całkowicie darmową naukę na atrakcyjnym kierunku, którego próżno szukać w innych szkołach naszego regionu!
Już w 2 lata możecie nabyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pozytywnego zdania egzaminu państwowego i uzyskania uprawnień Terapeuty zajęciowego, który daje możliwość podjęcia atrakcyjnej pracy.
W trakcie nauki poznacie teoretyczne i praktyczne kwestie związane z tym jak:
-  komunikować się z pacjentami
-  projektować, organizować i prowadzić pracownie terapii zajęciowej
-  wykorzystywać ekspresje człowieka do celów diagnostycznych i terapeutycznych
-  uczyć podopiecznych wykonywania prostych i złożonych czynności codziennych
A także wiele innych bardzo istotnych kwestii.

Dlaczego wybór naszej szkoły jest tak atrakcyjny? Przede wszystkim z jednego prostego powodu – nauka w naszej szkole jest CAŁKOWICIE DARMOWA. Słuchacz nie ponosi żadnych kosztów związanych z pobieraniem nauki w naszej placówce, podczas gdy stawka za czesne w innych Szkołach Medycznych mających taki kierunek to wydatek nawet 500 zł miesięcznie!
Nasza szkoła przeznaczona jest dla osób dorosłych. Dlatego rozumiemy, że nasi słuchacze często mają inne obowiązki i staramy się aby można je było połączyć z nauką.
Kolejny powód to bardzo dobre wyposażenie do dydaktyki naszych oddziałów. Najlepszą naszą reklamą jesteście Wy sami, dlatego staramy się Wam przygotować najlepsze warunki do nauki teoretycznej, ale także praktycznej!
Jeśli jesteście zainteresowani wszelkie niezbędne informacje otrzymacie Państwo w sekretariacie szkoły mieszczącym się w Zawierciu przy  ul. Leśnej 6a (budynek pomiędzy bankiem ING, a Sądem) lub pod numerem 32 307 84 32.

czytano: 1238 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2017-06-20 13:23:42

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna