Miasto i Gmina Włodowice przystępuje do programu „Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora”
Miasto i Gmina Włodowice przystępuje do programu „Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora”. Z tej okazji 28 maja 2026 r. o godz. 13.00 w MGOK we Włodowicach odbędzie się uroczysta inauguracja programu.
Program „Gmina Przyjazna Seniorom” ma na celu wspieranie aktywności seniorów oraz zwiększanie ich dostępu do ulg, zniżek i ofert przygotowanych przez partnerów programu w całej Polsce.
Współorganizatorami wydarzenia są Miasto i Gmina Włodowice oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej we Włodowicach.
-
Sołectw
-
Mieszkańców / Km²
-
Km² powierzchni
-
Mieszkańców Gminy
Czy wiesz, że...
Ciekawe informacje