Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Przedszkolaki świętują Dzień Niepodległości

Strona główna » Aktualności » Przedszkolaki świętują Dzień Niepodległości

     Święto Niepodległości to lekcja patriotyzmu nie tylko dla dorosłych, ale także dla najmłodszych członków naszego społeczeństwa, czyli przedszkolaków. Z tej okazji, w dniu 21 listopada br., odbyła się w naszym Przedszkolu uroczysta akademia, podczas której dzieci w strojach galowych odśpiewały hymn narodowy oraz zaprezentowały, przygotowany specjalnie na tą okoliczność słowno – muzyczny program artystyczny o charakterze patriotycznym. Podczas występu dzieci z wielką powagą recytowały wiersze, śpiewały piosenki o naszej ojczyźnie oraz grały na instrumentach.
     Sekretarz Miasta i Gminy Małgorzata Konarska w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy wręczyła przedszkolakom słodki upominek i złożyła serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor, Pań Przedszkolanek oraz Rodziców za kształtowanie postaw patriotycznych dzieci już od najmłodszych lat, pokazywanie im miłości do ojczyzny i wpajanie szacunku dla polskich symboli narodowych.
     Uroczystość ta była zwieńczeniem wszystkich podejmowanych w ostatnim czasie działań nawiązujących do jakże ważnej dla nas Polaków daty – 11 listopada oraz pouczającą lekcją historii i patriotyzmu, która na długo pozostanie w sercach wychowanków przedszkola, rodziców oraz zaproszonych gości.

czytano: 378 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2023-11-23 08:10:07

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna