Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Plan priorytetowy dzielnicowego

Strona główna » Aktualności » Plan priorytetowy dzielnicowego

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu prowadzą działania w oparciu o opracowane plany działań priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Plan działań priorytetowych to narzędzie, które ma na celu poprawić bezpieczeństwo lokalnej społeczności, a także poprawić skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami.

Plan dla rejonu nr 9 (gm. Włodowice) - mł. asp. Mariusz Janiec:
Celem działam priorytetowych jest ograniczenie procederu spożywania alkoholu oraz zaśmiecania na terenie kompleksu wypoczynkowego w Rudnikach ul Górnicza rejon OSP

Zagrożenia zdefiniowano na podstawie zgłoszeń od mieszkańców podczas obchodu dzielnicowego oraz organizowanych spotkań, informacji uzyskanych od Radnego, a takze analizy zgłoszęń w systemach elektronicznych (SWD, KMZB)

Zachęcamy do bieżącego korzystania z aplikacji internetowej „Moja Komenda”, „Śląski Dzielnicowy”, „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” i osobistego kontaktu z dzielnicowym, który pozostaje do dyspozycji mieszkańców:
telefon:  47 85 352 68; 
e-mail:dzielnicowy.zawiercie.9@zawiercie.ka.policja.gov.pl

czytano: 152 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2024-01-31 16:31:39

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna