Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Weź udział w bezpłatnych szkoleniach - pozyskaj kilkanaście tysięcy złotych na otwarcie własnej firmy

Strona główna » Aktualności » Weź udział w bezpłatnych szkoleniach - pozyskaj kilkanaście tysięcy złotych na otwarcie własnej firmy

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy mieszkańców woj. śląskiego do udziału w bezpłatnym programie współfinansowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Można pozyskać kilkanaście tysięcy złotych na otwarcie działalności gospodarczej oraz odbyć pakiet fachowych szkoleń (ilość miejsc ograniczona - prosimy o pilne zgłoszenia).

Program adresowany jest do osób, które powróciły do Polski z zagranicy po 1 maja 2004 r. i przebywały przez minimum 3 miesiące w jednym z następujących krajów: Austrii, Niemczech, USA, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Armenii, Mołdawii, Uzbekistanie, Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Belgii, Grecji, Rosji, Kazachstanie, Kirgistanie.

Więcej informacji można uzyskać:
Koordynator projektu: Anna Cholewińska, tel.: 22 556 90 34, e-mail: a.cholewinska@camp.org.pl. Asystent regionalny: e-mail: maciek@wizerunek.pl.

Organizatorem Projektu jest Stowarzyszenie "Wspólnota Polska". Projekt jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania "Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2013 r."

Projekt: Centrum Analiz Migracji Powrotnych, www.camp.org.pl

Stowarzyszenie Wspólnota Polska, http://wspolnota-polska.org.pl/

czytano: 1780 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2013-10-07 09:26:48

Linki


Urząd Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: (34) 315-30-01, (34) 315-30-30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna