Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

OGŁOSZENIE wyników Otwartego Konkursu Ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na terenie Gminy Włodowice w 2015 roku

Strona główna » Aktualności » OGŁOSZENIE wyników Otwartego Konkursu Ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na terenie Gminy Włodowice w 2015 roku

OGŁOSZENIE  wyników  Otwartego  Konkursu  Ofert  na   wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie wspierania i  upowszechniania kultury fizycznej na  terenie  Gminy  Włodowice  w 2015 roku

ZADANIE:
I. „ Organizowanie  zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz propagowanie aktywności fizycznej  w celu  rozbudzania  i zaspakajania potrzeb w zakresie kultury  fizycznej  wśród  dorosłych  z terenu Gminy Włodowice”.
W terminie określonym w Otwartym Konkursie Ofert na wsparcie realizacji  w/w zadania publicznego,  do dnia 06.03.2015r. do godz. 15.00 wpłynęła 1 oferta:
 Oferta  złożona przez LKS OLIMPIA Włodowice.
Oferta LKS OLIMPIA Włodowice uzyskała wymaganą liczbę punktów uprawniających do wyboru oferty.
Wysokość  przyznanych środków zgodnie ze złożoną ofertą wynosi –  18.000,00 zł ( słownie: osiemnaście tysięcy zł )

II.   „ Organizowanie  zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz propagowanie aktywności  fizycznej wśród dzieci  i młodzieży  z terenu  Gminy Włodowice”.
W terminie określonym w Otwartym Konkursie Ofert na wsparcie realizacji w/w zadania publicznego, do dnia 06.03.2015r. do godz. 15.00 wpłynęły 3 oferty.

- Oferta nr 1 złożona przez UKS przy Gimnazjum im. Władysława Kowala we Włodowicach.
Oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Gimnazjum we Włodowicach uzyskała wymaganą liczbę punktów uprawniających do wyboru oferty.
Wysokość  przyznanych środków zgodnie ze złożoną ofertą wynosi – 8.500,00 zł ( słownie: osiem tysięcy pięćset zł )
- Oferta nr 2 złożona przez UKS przy Ośrodku Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej.
Oferta  UKS przy Ośrodku Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej  nie spełniła wymogów formalnych  zawartych  w  ogłoszonym  Otwartym Konkursie Ofert , w związku z tym została odrzucona.
- Oferta nr 3 złożona przez Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa i Skautów SKAUTING JURAJSKI.
Oferta Stowarzyszenia  Przyjaciół Harcerstwa i Skautów SKAUTING JURAJSKI  nie spełniła wymogów  formalnych  zawartych  w  ogłoszonym  Otwartym Konkursie Ofert , w związku z tym została odrzucona.

Wójt Gminy Włodowice
Adam B. Szmukier

Włodowice, 12.03.2015r.

ZAŁĄCZNIKI

czytano: 2046 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2015-03-12 13:25:08

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna