Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Turniej finałowy Jurajskiej Ligi Siatkówki FINAŁ FOUR CHŁOPCÓW

Strona główna » Aktualności » Turniej finałowy Jurajskiej Ligi Siatkówki FINAŁ FOUR CHŁOPCÓW

20.05.br. w Porębie odbył się Turniej finałowy Jurajskiej Ligi Siatkówki FINAL FOUR - CHŁOPCÓW. Nasza drużyna po bardzo dobrej grze w rundzie zasadniczej zakfalifikowała się również do tego turnieju, w którym udział brały drużyny z Poręby (gospodarze), Kroczyc i Szczekocin. W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała Szczekociny 2:1 co dało nam awans do walki o złoto. W drugim meczu półfinałowym Poręba pokonała 2:0 drużynę z Kroczyc. W meczu o trzecie miejsce Kroczyce vs Szekociny lepsza okazała się drużyna z Kroczyc wygrywająca 2:1. W wielkim finale nasza drużyna zagrała z drużyną gospodarzy, przegrywając 2:0 i zajmując ostatecznie II miejsce w Turnieju i w całej Lidze Jurajskiej. Warto podkreślić, iż jest to dotychczas najlepszy wynik drużyny chłopców tymbardziej, iż w sezonie 2014/2015 w Jurajskiej Lidze Siatkówki brało udział 12 gmin reprezentujących zarówno Województwo śląskie jak i małopolskie. Naszą srebrną drużynę w tym sezonie reprezentowali następujący zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego i jednocześnie uczniowie Gimnazjum we Włodowicach: Karol Piec, Patryk Dula, Damian Łukasik, Adam Janikowski, Paweł Świderski, Bartek Litwiniuk, Wiktor Piętak, Damian Bakowski, Rafał Kasprzak, Dawid Szczepańczyk. Opiekunowie drużyny: Iwona Śrubarczyk oraz Tomasz Hadrych.
Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został kapitan Patryk Dula, który otrzymał indywidualną nagrodę.
Gratulujemy sukcesów chłopcom oraz trzymamy kciuki za drużynę dziewcząt, która również awansowała do finałowej czwórki i swój turniej rozegra 12 czerwca w Żarnowcu. Powodzenia!

czytano: 2101 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2015-05-21 14:13:50

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna