Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

SUKCESY RECYTATORSKIE - XXVIII Regionalne Spotkania Młodych Recytatorów "Wrażliwość na Słowa" dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

Strona główna » Aktualności » SUKCESY RECYTATORSKIE - XXVIII Regionalne Spotkania Młodych Recytatorów "Wrażliwość na Słowa" dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

12 kwietnia 2016 r. czworo uczniów Szkoły Podstawowej we Włodowicach wspaniale zaprezentowało się w  Konkursie Recytatorskim w Zawierciu recytując prozę i poezję. Gratulujemy wszystkim, gdyż taki występ wymaga odwagi, jest wynikiem pasji i wielotygodniowej pracy.

Cieszymy się, że najmłodsza reprezentantka naszej szkoły została laureatką, co umożliwiło jej reprezentowanie powiatu zawierciańskiego w Konkursie w Częstochowie, a jej starsza koleżanka otrzymała wyróżnienie.

KINGA  PICHETA – kl. I a – LAUREATKA (kategoria klas 0 – III)

BARBARA BRODA – kl. IV – WYRÓŻNIENIE (kategoria klas IV – VI)

Eliminacje na szczeblu powiatowym mają na celu wytypowanie najlepszych recytatorów do udziału w eliminacjach regionalnych, które odbyły się 20 kwietnia 2016 r. w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie.

Uczestniczyła w nich oczywiście Kinga Picheta, którą wspierała babcia i wychowawczyni przygotowująca małą recytatorkę – P. Iwona Szczygieł.

Miło nam poinformować, że Kinga zdobyła w tym Konkursie WYRÓŻNIENIE, co na tym szczeblu konkursu jest dużym osiągnięciem :)

czytano: 1473 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2016-04-26 07:45:57

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna