Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Podsumowanie Projektu

Strona główna » Aktualności » Podsumowanie Projektu

Wieczorne spotkanie 18 października w GOK Włodowice, to podsumowanie projektu pn. „ Upowszechnianie nowoczesnych form ruchu wśród mieszkańców Gminy Włodowice”, realizowanego przez Panie stowarzyszone w KGW Hucisko. Panie pozyskując pieniądze z budżetu gminy na to zadanie, podjęły się trudu zachęcania naszych mieszkańców do walki z nadwagą i propagowania aktywności fizycznej. Jednym z elementów projektu było spotkanie podczas, którego uczestnicy wysłuchali prelekcji dietetyczki, wykładu doktora Jarosława Kleszczewskiego o stanach chorobowych, ponadto odbył się pokaz dynamicznej zumby przygotowany przez Anitę Kurek, występ zespołu „Amonitki”, pomiar ciśnienia tętniczego, a także degustacja dietetycznych potraw.
Można zaobserwować, iż w dzisiejszych czasach, problem nadwagi dotyka ludzi w różnym wieku, toteż tego typu działania, mające  na celu propagowanie zdrowego stylu życia i uświadamianie zagrożeń wynikających z popełnianych błędów żywieniowych spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem.

https://www.youtube.com/watch?v=lwKN9BnUg40

czytano: 1346 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2016-10-19 13:09:28

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna