Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Bezpłatne warsztaty z narzędzi ICT

Strona główna » Aktualności » Bezpłatne warsztaty z narzędzi ICT

Zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów z narzędzi ICT.

Temat: Skuteczna optymalizacja SEO stron dla wyszukiwarek internetowych w 2017r.

Dlaczego?
O optymalizacji SEO - fundamencie skutecznego pozycjonowania i zdobywania zasięgu w wyszukiwarkach internetowych napisano i powiedziano już chyba wszystko. Sęk w tym, że często omawiane są elementy nie mające istotnego wpływu na ranking Google, a niekiedy wręcz wskazówki te są błędnie powielane przez lata.
Warsztat pozwoli zapoznać się z metodyką optymalizacji stron internetowych w oparciu o najnowsze standardy i wytyczne, z uwzględnieniem szybkości ładowania i architektury treści. Omówimy zarówno podstawy, jak i bardziej zaawansowane kwestie oraz typowe błędy i często powtarzane twierdzenia nie mające dziś oparcia w rzeczywistości.

Dla kogo?
Specjaliści odpowiedzialni za przygotowywanie i aktualizowanie firmowych stron internetowych oraz samodzielni freelancerzy posiadający swoje strony internetowe.
Szkolenie skierowane jest do osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu języka HTML lub sprawnie poruszają się po wybranym systemie CMS (do zarządzania treścią w stronach internetowych). Zdobyta wiedza pozwoli poprawić swoje serwisy tak, aby zdobywały więcej wizyt z wyszukiwarek internetowych.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Gdzie?
Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego,
ul. Powstańców 34, Katowice – sala 205

Kiedy?
25.10.2017r. (środa)

Szczegóły i rejestracja.

Warsztaty realizowane są w ramach Regionalnego programu promocji społeczeństwa informacyjnego

czytano: 1033 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2017-10-18 12:54:10

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna