Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Wydarzenia Kulturalne w Gminnym Ośrodku Kultury i w Gminnej Bibliotece Publicznej we Włodowicach

Strona główna » Aktualności » Wydarzenia Kulturalne w Gminnym Ośrodku Kultury i w Gminnej Bibliotece Publicznej we Włodowicach

ZAPRASZAMY W KWIETNIU :)

5 kwiecień, godzina 16.00 – bezpieczny Internet dla dorosłych – spotkanie z policją. Jak nie stać się ofiarą przestępstwa internetowego? Czy zakupy w sieci są bezpieczne? Na te oraz wiele innych pytań odpowie nasz gość. Dowiemy się jak bezpiecznie korzystać z sieci, jak być bezpiecznym podczas zakupów w Internecie by nie stać się ofiarą przestępstw internetowych.

9 kwiecień, godzina 16.00 – zapraszamy dzieci na cykl zajęć - Aktywnie- kreatywnie. Na zajęciach będziemy w sposób kreatywny bawić się sztuką aktywnie i ruchowo relaksować się i pracować nad twórczą umiejętnością spędzania wolnego czasu.

11,25 kwiecień, godzina 16.00 – zajęcia dla dzieci z Projektu „Małe Amonitki”, zajęcia muzyczne, choreograficzne i nie tylko. Zajęcia maja na celu wykorzystanie różnych form ekspresji dziecięcej, spełniać rolę w wychowaniu i kształtowaniu kultury.

13 kwiecień, godzina 17.00 – Spotkanie z cyklu: „Książkowo, lecz filmowo”. Opowieść o życiu i pracy ks. Jerzego Popiełuszki w kontekście polskiej historii i kościoła. Ukazuje ważne dla przyszłej postawy księdza wydarzenia z dzieciństwa i młodości. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach.

16 kwiecień, godzina 17.00 – Spotkanie z Dominiką Smoleń, autorką książek "Bieg do gwiazd", oraz "Cena naszych pragnień". Na spotkaniu będzie można zakupić książki autorki i otrzymać bezpłatną dedykację z autografem Pani Dominiki :)

18 kwiecień, godzina 16.00 – zajęcia dla dzieci - druk na tkaninie. Każdy uczestnik będzie mógł wykonać samodzielnie według własnego projektu nadruk na płóciennej torbie.


Wszystkie zajęcia i spotkania są bezpłatne :)

czytano: 1234 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2018-03-28 14:20:33

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna