Skróty klawiszowe:

rozmiar tekstu: A A A

Wycieczka do Zatorlandu

Strona główna » Aktualności » Wycieczka do Zatorlandu

Gminna Biblioteka Publiczna  we Włodowicach realizowała projekt  Fundacji  BGK " Na dobry początek!.
Celem naszego projektu było stworzenia lepszych warunków rozwoju młodego pokolenia, które nauczy się aktywnie zagospodarowywać swój wolny czas. Dzięki podniesieniu atrakcyjności zajęć w bibliotece chcieliśmy wpłynąć na kształtowanie dzieci i promocji czytelnictwa w nowej kreatywnej formie.W trakcie projektu przeprowadzaliśmy między innymi zajęcia : tworzenia zabawek, wikliniarskie ,świąteczne ,zdrowego stylu życia ,ruchowe.
Na zakończenie projektu, dzieci uczestniczące w zajęciach pojechały na wycieczkę do Zatorlandu. Wśród atrakcji, była możliwość obejrzenia: domu do góry nogami, filmu o dinozaurach w kinie 5D, Parku ruchomych dinozaurów, Parku Mitologii i Parku Owadów.
Zajęcia i wspólny wyjazd  rozwinęły w naszych najmłodszych uczestnikach kreatywność, umiejętność pracy w grupie i co najważniejsze przyniosły najmłodszym dużo miłej i wesołej zabawy.
Tekst i foto:  GBP WŁODOWICE

 

czytano: 638 razy

autor: wlodowice.pl

data dodania: 2019-07-03 09:53:30

Linki


Urząd Miasta i Gminy Włodowice
ul. Krakowska 26, 42-421 Włodowice

tel.: 34 315 30 01, 34 315 30 30
e-mail: urzad@wlodowice.pl

  • DJI_0504
  • DJI_0503
  • DJI_0502
  • DJI_0501
  • DJI_0500
  • DJI_0499
Miasto i Gmina Włodowice położona jest w zasięgu pasa Parku Jurajskiego "Orlich Gniazd". Jej największym bogactwem są walory krajobrazowe - tereny pełne "ostańców", skalistych wzgórz i wąwozów oraz zróżnicowana szata roślinna doskonale zaspokoi potrzeby turystów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – m.in. istnieje możliwość uprawiania turystyki pieszej, rowerowej i wspinaczkowej oraz wędkarstwa.
Poleć stronę
Zapytanie
Facebook
Wersja mobilna